GALERİ

Bir Zamanların Modası Olup da Şimdilerde Aynısını Yapanlara “Keko” Dediğimiz Makyaj Türleri

Moda trendleri göz açıp kapayıncaya kadar değişir. Ama bazen geri dönerler ve tuhaf ve karanlık görünen eskiler, güzellik blogcularını ve moda evlerini ateşe veriyorlardı.

Düşündüğünüz kadar yeni olmayan trendlerden oluşan bir koleksiyon yaptık.

Parlak Göz Farı

Eskiden

Şimdi

80’li ve 90’lı yılların makyaj çılgınlığı sonrasında, her gün kullandığımız güzellik numara sayısını azalttı. Ancak zaman zaman gözünüze renk ödünç vermek ve parlak göz farı kullanmak için serin bir şey var. Doğal dudaklar ve temellerle birlikte, geçmişten gelen bir patlama.

Koyu Renk Ruj

Eskiden

Şimdi

Hayır, artık sadece gotikler ve punklar için değil. Cildiniz için doğru gölge seçmeniz yeterlidir ve karanlık bir ruj yardımıyla hem provakatif hem de sakin bir etki elde edebilirsiniz.

80’lerin Disco Stili

Eskiden

Şimdi

80’li yılların ana makyaj kuralı “Daha parlak, daha iyi!” 80’lerin sonunda çıkartılan renkli rimel büyük bir darbe oldu, ancak bu eğilim soluklandı ve yalnızca gençler tarafından kullanıldı. Ancak binyıllar retro tarzlara bayılıyor, bu yüzden şimdi kirpiklerimiz üzerinde.

Yüz Mücevherleri

Eskiden

Şimdi

Gwen Stefani bir zamanlar onu güzelleştirdi ve şimdi yüz mücevherlerinde parıltı ve parıltı yapmak için zamanı geldi!

Marilyn Monroe’nun Güzellik Noktası

Eskiden

Şimdi

Marilyn Monroe’nun seksi güzellik mekanı artık günlük görünümünüzün bir parçası olabilir. 50’lerin ikonu, bir sürü kızın üst dudaklarını delmesi için ilham verir. Aşırı bir “hüner” için hazır olduğunuzda bunu denemelisiniz. Yoksa, her zaman bir gözlük yaratmak için göz yelpazesini kullanabilirsiniz.

Allık

Eskiden

Şimdi

Günümüzde sadece yanaklarımıza bir vurgu koymaktan çok daha fazla bulutlayıcı kullanıyoruz. Daha parlak renkler seçerseniz ve onları gözlerinize daha yakın uygularsanız ilgi çekici bir görünüm oluşturabilir. Yıkama bombası!

Parıltı

Eskiden

Şimdi

Bir elmas gibi parıldamak! 90’lı yıllarda pek çok makyaj maddesinde ışıltı bulundu: ruj, göz farı ve bulanıklıklar. Modern moda bir adım daha ileri götürdü ve artık vücudumuzun her yerine sahip.

Parlak Saç Rengi

Eskiden

Şimdi

Saç renginizi denemek için 17 yaşında olmanız gerekmez! 90’lı yılların başlarında parlak saç rengi delirmiş gibi görünüyordu. Bugün romantik kalabilir ve kendinizi çok çeşitli renklerle ifade edebilirsiniz.

Eski ama altın diyorlar. Geçmişteki diğer trendlerin yakın gelecekte nasıl bir rock’la oynayacağını kim biliyor. Güzellik asla yaşlanmaz! Geçmişten güzellik trendinin bugünlerde kullanmaktan hoşlandığınız yorumları bize söyleyin.

Daha fazla göster

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: