GALERİ

Çiftlerin Duruşlarına Göre Psikologların Yaptığı Analizler

Çiftlerin duruşları, duruşları ve davranışları onların birçok şeyini açıklamaktadır. adındaki psikolog bunun hakkında bir araştırma yapmış. Gelin bu araştırmayı hep beraber inceleyelim…

El ele temasın aralarında güçlü bir bağlantının olduğunu gösteriyor. Bu vücut bulgularını görürseniz, bu insanların çok yakın bir duygusal bağlantıya sahip olduklarından emin olun.

Bir eşin gövdesine veya göğüsüne yerleştirilmiş bir el, sahip olma hissi ima eder. Kural olarak, çoğunlukla bu jesti kullanan kadınlardır. Bütün vücudu “O benim” diyor. Bu, orada bulunan romantik rakipler için ince bir mesaj

Bunlar karşılıklı bakım ve iyi cinsel ilişki işaretleridir.

Bu tür çiftlerde her zaman bir lider ve takipçi bulunur. En üste el koyan kişi genellikle liderdir.

Bir erkek, öncüsü tarafından bir kadını sıkıca tuttuğunda, bu işaret kadının “egolu” olduğunu gösterir.

Gevşemiş eller ve birbirine eğimli bir baş, birbirlerine güvenen 2 aynı görüşlü kişiyi gösterir.

Kadının bulunduğu yere bakın. Adamın önünde duruyor ve gülümsüyor. Bacakları daha fazla yer kaplayacak şekilde konumlandırılmış. Bu vücut dili bize kendine güvenen bir insanı gösterir. Bu çiftin patronu o.

Her ne kadar kamuoyunda bu duruşa kötü yorum yapılsada kurulmuş bir ilişkinin işaretidir. Bunlar birbirleri için hala vazgeçilmezdirler.

Uzun zamandır beraberler ve birbirlerine çok güveniyorlar.

Çoğu zaman, bir erkek elini bir kadının belinden çok daha alçaltabilir. İlk bakışta bunun cinsel bir alt metni var. Bununla birlikte, aslında aşırı korumalı bir davranışın işaretidir. Herkesin kendisine ait olduğunu ve çok yakın olduğunu bilmesini istiyor.

Bu durumda, ikisi de ayak parmağından başparmağa doğru yürürler; diğer bir deyişle de birbirlerine odaklandıklarından, diğer şeylerden de vazgeçerler. Bunlar karşılıklı bakışarak ve anlayışla dengeli bir ilişkinin belirtileridir.

Bu, kadının eşinin kolunu tutma şekli klasik bir jesttir. Bu ona bağlıdır ve korunmuş olduğu anlamına gelir. Adam genellikle kadının önünde duruyor. İlişkilerinde hakimdir ve ona güvenilebilir olduğunu gösterir.

Kadına bir göz atın. Gövdesinin yalnızca üst kısmı eğiktir. Elleri ve bacakları çapraz pozisyonda olarak gergin olduğunu gösteriyor. Yerinden rahat olmadığını gösterir.

Daha fazla göster

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: