Mizah

Enteresan evlilik teklifleri

Evlenme tekliflerini yaparken şaşkınlık verici planlar yapan çılgın aşıkları inceledik.

 

Şirinevler E-5 Karayolu üzerinde gerçekleşen bir evlilik teklifi karakolda bitti. Öğrenilen bilgiye göre, M.K liderliğinde 7 araçlı konvoy E-5 Karayolunu kapattıktan sonra konvoyda olan otomobillerden biri yolda spin atmaya başladı. Araç spin atarken, aracından inen M.K. başka bir aracın içinde olan kız arkadaşına, elinde tuttuğu yüzükle evlenme teklifi etti. Trafikte beklemek zorunda kalan diğer sürücüleri adeta sinir küpüne döndüren grup, evlenme teklifi sırasında birde havai fişek gösterisi gerçekleştirdi. Polislerin müdahale etmesi üzerine gözaltına alınan M.K ve arkadaşları, emniyetteki sorgulanmadan sonra adliyeye sevk edildi. M.K. emniyetten çıktığı sırada gazetecilerin, “Evlenme teklifi için insanları tehlikeye düşürdün. Bir şey söyleyecek misin?” sorusuna, ‘Seviyorum’ diyerek karşılık verdi.

Düzce Kalıcı Konutlar’da yaşayan sevgilisine evlenme teklif etmek isteyen kişi Nalbantoğlu Köprüsü’ne üzerine “Benimle evlenir misin?” yazılan bir pankart astı. Düzce Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri de rutin kontrolleri esnasında pankartı farkettiler. Pankartı izinsiz asmak yasak olduğu için yazı köprü korkuluklarından kaldırıldı.

Milli hentbolcu olan sevgilisi Burcu Pirinçci’ye sürpriz bir evlenme teklifi yapmak isteyen Turgutlulu Hasan Dündar’a yakın arkadaşları da destek oldu. Burcu Pirinçci, Turgutlu’dan İzmir’e giden şehirlerarası yolcu otobüsüyle hareket ettikten sonra Hasan Dündar arabasıyla beraber otobüse yetişip E-96 kara yolunda önünü keserek “Burcu’m Benimle Evlenir misin?” pankartı açtı. Duran otobüsten inen sevgilisine evlenme teklifinde bulunan Dündar’a Burcu Pirinççi’den “Evet” yanıtı geldi.

Kütahya’nın Simav ilçesinde görevini yapan polis memuru Enis Öztürker, meslektaşı Birgül Kaymaz’a görevde kullandıkları polis telsizinden anonsla evlenme teklifinde bulundu ve bu teklife, ‘Anlaşıldı, kabul ediyorum’ karşılığı geldi.

İtfaiye aracı ile sevgilisinin yaşadığı evin önüne gelen itfaiyeci Şevket Kaya, Cansu Atlı’nın üçüncü kattaki evinin odasına itfaiye aracının merdiveni ile çıkarak cama vurdu. Kaya, şaşkınlıkla balkona çıkan sevgilisi Cansu Atlı’ya, “Seni Seviyorum. Benimle bir ömür boyu olmaya var mısın?” yazılı pankartı açtı. Cevap tabii ki “Evet” oldu.

Zonguldak’ta görev yapan polis memuru Gökhan Yavuz, yaptığı evlilik teklifini kabul eden kendisi ile aynı mesleğe mensup polis kız arkadaşı Gizem Sakallı’ya, yüzükle beraber kelepçe de taktı.

Erzurum’da kamuda görev yapan A. Rıza Bayana, sevgilisi diyetisyen Fatma Polat’ı memleketine dönerken havalimanında ‘gözaltına aldırarak’ evlenme teklifi yaptı. Güllerden kalp yapılan Nöbetçi Müdürün odasında sevgilisini gören Fatma Polat, sürpriz evlilik teklifinden evvel polis çağırdığında korktuğunu itiraf etti. Tabii ki Polat, evlenme teklifini de kabul etti.

Tuzlasporlu Nihat, kız arkadaşını otobüsün içindeyken arayarak evlenme teklifinde bulundu. Fenerbahçe maçına 500T ile gitme şansını iyi değerlendiren Nihat Yılmaz, basın mensuplarının yanında ve canlı yayında, Gaziantep’te yaşayan kız arkadaşını telefonla arayarak evlenme teklifinde bulundu. Hemşirelik yapan Meltem Özdemir duruma çok şaşırırken sürpriz evlenme teklifini de kabul etti.

Kaynak: https://storia.me/tr/@chopfc/enteresan-evlilik-teklifleri-154bat

Daha fazla göster

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: