Yaşam

Ana babasını öldürmesi için kiralık katil tutan ‘hayırlı’ evlat

Rusya’da gerçekleşen bu olay zayıf aile bağlarının ne tür felaketlere yol açabileceğinin en büyük göstergesi.

Para için en fazla ne yapabilirsiniz? Annenizi ve babanızı öldürebilir misiniz mesela? Rusya’da yaşayan 22 yaşındaki ismi belirsiz bu adam için sorunun cevabı evet. Bahsi geçen kişi annesini, babasını ve kız kardeşini öldürmesi için bir kiralık katil tutmaya çalıştı. Ancak kiralık katil olduğunu düşündüğü kişi aslında bir polisti.

22 yaşındaki zalim evlat böylece amacına ulaşamadı. Ancak yakalanması için oyuna düşürülmesi gerekti. Anne baba, polislerle beraber müthiş bir plan kurdu. Buna göre “kiralık katil” işin bittiğini gösteren, aşağıda gördüğünüz fotoğrafları çektirdi ve hain evlada gösterdi. İlk bakışta epey sevinen adam polisler tarafından yakalanınca hevesi kursağında kaldı.

Hayırsız evlat yakalandıktan sonra suçunu hemen itiraf etti. Söylediğine göre bu, ailesini ilk öldürme girişimi de değildi. Daha önce ailesini iki defa zehirlemeye çalışmış ancak başaramamıştı. Bunları neden yaptığı sorusuna ise “Onlardan bıktım. Bana hiç para vermiyorlardı” diye cevap verdi. Aile ise hala çocuklarının böyle bir şey yaptığına inanamıyor.

Kaynak: https://www.elitereaders.com/rich-parents-fake-own-death/

Daha fazla göster

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: