Diğer

Dikkat! Partnerinizin telefonunda bu uygulamalar varsa sizi aldatma ihtimali yüksek

Teknolojinin gelişmesiyle insanlar birbirini daha rahat tanımaya başladı. Bu da bazı sorunları beraberinde getirdi.

Aldatılmanın verdiği acıyı herhalde çok az şey insana verebilir. Bu sebeple aldatan kişilere rahatlıkla “zalim” sıfatı yakıştırılabilir. Öte yandan aldatan kişi genellikle karaktersiz biri olduğundan erken teşhis çok önemlidir. Bu karaktersizleri hayatınızdan ne kadar erken şutlarsanız o kadar mantıklı bir hareket olacaktır. Bu içeriği sizin için bu sebeple yazdım zaten.

Bilmiyorsanız söyleyeyim İngiliz merkezli IllicitEncounters.com diye bir site var. Bu siteyi eşlerini aldatmak isteyen insanların “arkadaşlık sitesi” olarak tanımlayabiliriz. Sitenin yöneticileri geçtiğimiz zamanlarda eşlerini aldatan kişilerin en çok hangi uygulamaları kullandığına dair bir anket yapmışlar. Sonuçlar bayağı bir ilginç olmuş.

Buna göre eşlerini aldatan zalimler en çok Kiki ve Snapchat gibi arkada iz bırakmayan uygulamalar kullanıyormuş. Bunların en yaygın alternatifleri ise Facebook ve Skype uygulamalarıymış. Ayrıca işini sağlama almak isteyen birçok kişi ayrı bir hat ve telefon alacak kadar ileri gidebilmiş.

Gözleri açık tutmakta fayda var arkadaşlar, benden söylemesi…

Kaynak: https://www.dailystar.co.uk/love-sex/683961/Is-your-partner-cheating-infidelity-relationship-sex-love

Daha fazla göster

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: