Dünya

Genç kadını bu hale dedesi getirdi! Bakın nasıl

Akıl almaz olay Japonya’da yaşandı. Fotoğraftaki genç kadın dedesi tarafından işkence gördü ve yemek yemesi yasaklandı.

Ayrıntılar dehşet verici.

Geçtiğimiz günlere Japon bir kadının Twitter’a koyduğu fotoğraflar gören herkesi şoke etti. Kelimenin tam anlamıyla bir deri bir kemik olan kadın, söylediğine göre uzun süreden beri devam eden bir işkencenin sonucunda bu hale gelmişti. İddiasına göre kendisine bu işkenceyi yapan kişi de dedesinden başka biri değildi.

Talihsiz kadının söylediğine göre zorba dedesi kendisinin yemek yemesini engellemek için her şeyi yapıyordu. Hatta kendisinden izinsiz bir şeyler yemeye kalkarsa, yemeği kusması için karnına tekme bile atıyordu. Kadın tüm bu şiddetin sonunda yemeği geri çıkarmak zorunda kalıyordu. Bu da sürekli aç kalmasına yol açıyordu.

Öyle zamanlar gelmiş ki genç kadın tam 16 kiloya kadar düşmüş. Bu da kendisine inanılması zor bir görünüm vermiş. Canını kurtarmayı başaran genç kadın, twitter gönderilerinde dışarıda kendisi gibi olan kişilerin olduğunu bildiğini, onların da çok geç olmadan yardım isteyip kendilerini kurtarması gerektiğini belirtti. Genç kadın şimdi yaralarını sarıp hayatına devam etmeye çalışıyor.

Kaynak: https://www.elitereaders.com/japanese-woman-shares-horrifying-images-life-abusive-grandfather/

Daha fazla göster

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: