Yaşam

Çocuğunu açlıktan ölüme terk edip partilemeye giden “anne”

Akıl almaz olay Rusya’da yaşandı. 17 yaşında anne olan genç kız çocuğunu altı gün boyunca açlığa terk etti ve eğlenmeye gitti.

Herkes çocuk doğurabilir. Ancak herkes anne olamaz. Bunun en büyük kanıtı ise şimdi anlatacağım hikaye. Olay şu: Viktoria adındaki genç kız sevgilisinden hamile kaldı. Ancak genç adam çocuğuna sahip çıkmadı. Sonunda da orduya yazılıp sevgilisini ve çocuğunu terk etti. Altı aylık Egor için kabus dolu anlar da işte o zamanlar başladı.

Çünkü Viktoria Egor’un varlığına tahammül dahi edemiyordu. Onu sık sık ihmal ediyor ve aç bırakıyordu. En sonunda olanlar oldu. Viktoria arkadaşlarıyla partilemek için evden çıktı ve çocuğunu altı gün boyunca hiç beslemedi. İşin kötüsü Viktoria bir ara eve gelip köpeğini besledi. Ancak kendi öz evladını beslemedi.

Zavallı bebek altı günün sonunda hayatını kaybetti. Gerçek ortaya çıkınca da genç kız tutuklandı ve altı yıl hapse mahkum edildi. Viktoria ise makemede kesinlikle bir pişmanlık ifadesi göstermedi. Hatta yaptığından utanmak yerine daha çok alacağı cezadan korktuğu görüldü. Askerdeki eşinin ise Viktori’ya boşanma davası açtığı öğrenildi.

Kaynak: http://goodfullness.net/young-mother-let-baby-starve-death-partied-week-friends/

Daha fazla göster

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: