Yaşam

Ali İhsan Varol hapisle yargılanacak! Sebebi kimsenin aklına bile gelmezdi…

Ali İhsan Varol belki de ekranların en “reyting oyunlarından uzak”, en gösterişsiz ve en samimi programını hazırlayıp sunuyor. Henüz çok tanınmayan bir metin yazarı iken, çekimler başlamadan önce, sunucu bulunana kadar denemek için geçtiği sunuculuk koltuğunda kalıcı olmasına karar verilmişti. Türkiye onu böyle tanıdı. Cana yakın, nazik, centilmen tavrı kısa sürede herkesin beğenisini topladı. Bildiğim birçok evde de Ali İhsan Varol, “Ailemizin sunucusu” diye anılır.

Sonra Kardeş Payı ile oyunculuğunu gördük. Biz çok beğensek de kendisi “Kafamdakinin yüzde 30’unu bile gösteremiyorum” demişti.

Al İhsan Varol siyasi bir sebepten hedef olmuştu. Programı yayından kaldırılmıştı. Çekilen bir bölümü yayınlanmamıştı. Ancak birisi, “O centilmen adam eşine el kaldırmış” dese milyonlarca kişinin hadi oradan diyeceğine eminim.

Eşi, kendisini darp ettiği için şikayetçi oldu

Ali İhsan Varol’un eşi, Sarıyer Polis Merkezi’ne gidip eşinden şikayetçi oldu. Söylediğine göre Ali İhsan Varol kendisine hakaret etti ve yumruk attı. Bunun üzerine İstanbul Ailenin Korunması Bürosu soruşturma başlattı. İddianame hazırlandı ve mahkeme Varol’ın 3.5 yıl hapis istemiyle yargılanmasına karar verdi. Bunun üzerine İstanbul Ailenin Korunması Bürosu soruşturma başlattı. İddianame hazırlandı ve mahkeme Varol’ın 3.5 yıl hapis istemiyle yargılanmasına karar verdi.

Ali İhsan Varol, çıkan haberlerden sonra Twitter hesabından bir açıklama yaptı.

Eşinin ifadesinin iftira olduğunu söylerken halk nezdinde çok yanlış yorumlanıp her kadının her durumda haklı ve mağdur olduğu anlamına geldiği sanılan “Kadının beyanı esastır” kaidesini de anmış.

Umuyoruz ki mahkeme gerçeği ortaya çıkarır. Umarız ki iftira ise atanın yanına kalmaz, eğer şiddet varsa da Ali İhsan Varol’un yanına kalmaz…

Kaynak: https://storia.me/tr/@selsux/ali-ihsan-varol-hapisle-21cmpg

Daha fazla göster

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: