Mizah

2118 yılından gelip kanıt olarak fotoğraf getiren adam

ABD’li bir adam Youtube’da yayınladığı bir videoda 2118 yılından geldiğini iddia etti. Kanıt olarak da o tarihten getirdiğini iddia ettiği bir fotoğraf getirdi.

İnsanlık var oldukça bu zaman yolculuğu hikayeler hiç bitmeyecek. Çünkü belirsiz gelecek her zaman merak edilen bir şey olarak kalacak. Tabi durum böyle olunca da bu yolculuğu yaptığını iddia eden insanlar da her daim var olacak. İşte şimdi size bu iddiayı yineleyen birini anlatacağım. Ancak kendisini diğerlerinden ayıran bir özelliği var. O da kanıt olarak yanında fotoğraf getirmiş olması.

Anlattığına göre gizemli 1981’de CIA projesi kapsamında zamanda ileri ve geri gitti. Apex TV’ye verdiği bu röportaj sırasında kameraya 2118 yılında bir şehrin görüldüğü fotoğraf gösterdi. Söylediğine göre fotoğraf 2118 yılındaki bir şehre aitti. Fotoğrafın bayağı bulanık olmasının sebebini ise zaman yolculuğu sırasında oluşan bozulmalardan kaynaklandığını söyledi.

Ancak tuhaflıklar bununla da kalmadı. “Zaman yolcusunun” söylediğine göre uzaylılar gerçekten vardı ve Dünya’yı 21. Yüzyılın ortalarında ziyaret etmeye geleceklerdi. Ayrıca aslında şu anda da devletlerin uzaylılarla teması vardı. Ancak gelip geçen hükümetler bunları bizden saklıyordu. Durum bu inanıp inanmamak size kalmış…

Kaynak: https://www.unilad.co.uk/life/time-traveller-says-hes-brought-back-a-picture-from-2118/

Daha fazla göster

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: