İlginç Haberler

Kayınbabasının borçlarına karşılık karısının böbreğini çalan adam

Aile şiddetin en uç örneklerinden biri olan bu inanılmaz olay tüylerinizi diken diken edecek. Midenizi tutarak okuyacaksınız!

Şimdi size Hindistan’da yaşanmış akıl almaz bir olay anlatacağım. İsterseniz lafı hiç uzatmadan hikâyeye geçelim. Olayın kahramanları Rita ve eşi Biswajit. Hintli çift uzun süreden beri birlikteydi. Ancak maddi sorunlar nedeniyle Biswajit eşi Rita’ya sürekli şiddet uyguluyordu. Çünkü Rita’nın ailesi Biswajit’e 180,000 Hint rupisi borçluydu.

Aile içindeki şiddet artarak devam ederken Rita, karnında yoğun sancılar hissetmeye başladı. Biswajit bunun üzerine eşini Kolkata’da bir hastaneye götürdü. Orada doktorlar Rita’ya apandisinin patladığını bu sebeple de acilen ameliyata girmesi gerektiğini söyledi. Talihsiz kadın ameliyat oldu. Sonra da sonra evine döndü ancak eskisinden daha fazla acı hissetmeye başladı.

Rita’dan ameliyat olduğunu kimseye söylememesini isteyen Biswajit kadını eve hapsetti. Aradan üç ay geçtikten sonra kendisi daha iyi hissetmeye başladı. Ancak korkunç gerçek ultrasona girdikten sonra ortaya çıktı. Rita’nın bir böbreği eksikti. Hemen polisi çağırıp durumu anlatan Rita eşinin ve ona yardım eden kardeşinin tutuklanmasını sağladı.

Sorguya alınan Biswajit karısının böbreğini alıp sattığını kabul etti. Ancak söylediğine göre eşi tüm bunlardan haberdardı ve yapılan işlem tamamen yasaldı. Böylesi bir zorbalığa maruz kalan Rita’nın sağlık durumu ise ne yazık ki iyi değil. Çünkü zavallı kadın diğer böbreği ameliyattan sonra enfeksiyon kaptı. Şimdi tedavi altında.

Kaynak: https://www.elitereaders.com/man-steals-wife-kidney/

Daha fazla göster

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: