İlginç Haberler

Böbreğini verdiği kadının kalbini kazanamayan talihsiz adam

Epey acıklı ve bir hikâye ile karşı karşıyayız. Gerçekten sonu kötü biten aşk hikayelerinin belki de en hüzünlüsü diyebiliriz. İçeriği okuyun bana hak vereceksiniz.

Bir düşünün, bir gün platonik aşk beslediğiniz kadın hasta oluyor ve bir böbrek nakline ihtiyaç duyuyor. Sizin böbreğinizin sevdiğiniz kadına tam olarak uygun olduğunu görünce bir an bile düşünmüyor ve canınızdan bir parçayı hiç düşünmeden sevdiğiniz kadına veriyorsunuz. Sonra da aranızdaki bağdan emin oluyor ve evlenme teklifi ediyorsunuz. Fakat ne yazık ki uğruna bıçak altına yattığınız bu kadının teklifinizi geri çeviriyor….

Ne yapardınız?

Soruya cevap vermeyi en sondaki yorum kısmına saklayın. Zira şimdi size anlatacağım bir hikaye var. Yukarıda anlattığım film gibi olay ne yazık ki İngiltere’de harfi harfine yaşandı. 49 yaşındaki Simon Louis bir konser organizatörüydü. 41 yaşındaki Mary Emmanuel ise bir borsa simsarının yanında sekreterlik yapıyordu. Çift 90’ların ortalarında birbiriyle tanıştı. Simon zaman geçmeden Mary’e âşık oldu. Genç kadına her yıl Sevgililer Günü’nde çiçek ve çikolata yollayıp niyetini sürekli belli ediyordu.

Ne yazık ki 2014 yılında Mary böbreğinden rahatsızlandı. Doktorlar tek kurtuluşunun bir böbrek nakli olduğunu söylüyordu. Durumu haber alan Simon hemen Mary’nin yanına koştu. Söylediğine göre ona evinde her gün baktı. Yemeğini yedirdi, elbiselerini giydirdi hatta yeri geldi yıkadı. En sonunda böbreğinin Mary’e uygun olduğunu keşfedince hiç düşünmeden sevdiği kadın için bıçak altına yattı.

Ameliyattan sonra ise aralarındaki romantik bağdan emin olan Simon, Mary’e evlenme teklifi etti. Ancak kendisini şoke eden bir yanıt aldı. Mary bu teklifi “nazikçe” reddetti. Çünkü eğer “evet” deseydi Simon ile aralarındaki bu değerli arkadaşlık yok olacaktı. Herhalde şimdi talihsiz adamın böbreğini verdiğinden pişman olduğunu filan düşünüyorsunuz. Ancak size ilginç haberlerim var. Söylediğine göre böbreğini vermekten kesinlikle pişman değil. Hatta ona göre aşk için bu dahik her şey yapılabilir?

İlk başta sorduğum soruyu tekrarlayayım: Siz Simon’un yerinde ne düşünürdünüz ve ne yapardınız?

Kaynak: https://www.elitereaders.com/woman-rejects-kidney-donor-proposal/

Daha fazla göster

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: