İlginç Haberler

Ada satın alıp erkeklerin girmesini yasaklayan kadın

Finlandiya’da bulunan bu adaya kelimenin tam anlamıyla erkek sinek bile alınmıyor. Kadınlar ise üstünde tutuluyor.

Buradan kadın okuyucularıma sesleniyorum: Erkeklerden bıktınız mı? Artık hiçbirine tahammül edemiyor musunuz? Hiç meraklanmayın, artık Finlandiya’daki bu adaya gidebilecek ve erkeksiz hava sahasına kavuşup kafanızı dinleyebileceksiniz. Böyle yazınca sanki adanın reklamını para karşılığı yapıyormuş gibi oldum ama alakası yok emin olun…

Bahsettiğim bu yer Finladiya’nın küçük kıyı adalarından biri. Girişimci Kristina Roth burada SuperShe adında bir resort kurmuş. Bu resort’u sizin bildiklerinizden ayıran en önemli özelliği ise erkeklere yasak olması. Ancak hemcinslerim hemen sinirlenmesin. Zira adanın erkeklere kapatılış amacı erkek düşmanlığından kaynaklanmıyor.

SuperShe adası

Şöyle ki Kristina başka yerlerde tatile gittiğinde kadınların kafalarını dinlemeye geldiği resort’larda erkekler yüzünden rahat olamadığını fark etmiş. Çünkü tüm kadınlar ne zaman bir erkek görseler hemen rujlarını sürüp güzel görünmeye çalışıyormuş. Yani hormonlar, kadınların rahat bir tatil geçirmesine engel oluyormuş.

Bu sebeple de Kristina kadınların libidosunu arttırmayacak ve tamamen kafasını boşaltabilecek bir yerin hayalini kurmaya başlamış. Tahmin edebileceğiniz gibi bayağı bir zengin olan hanımefendi ailesinin sahip olduğu adanın yanındaki başka bir adayı satın almış ve içerisine bir tatil beldesi inşa etmeye başlamış. Şu anlık sadece ailesi ve arkadaşları için açık olan SuperShe adası, haziran ayında tüm kadın ziyaretçileri ağırlamaya başlayacak.

Kaynak: https://www.elitereaders.com/supershe-island-no-men-allowed/

Daha fazla göster

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: