Diğer

Dünyanın en ilginç mesleği! Tanımadığı erkeklere sarılarak servet sahibi oldu

Başlıktan dolayı yanlış anlaşılma olmasın Janet Trevino bir seks işçisi değil. Onun mesleği insanlara sarılmak. ABD’nin Teksas eyaletinde yaşayan kadın kendisini’ rehabilite eden dokunuş uzmanı’ olarak tanımlıyor. İşinin cinsellikle hiçbir ilgisinin olmadığını söylüyor. Hafatada ortalama 20 saat çalışan Trevino insanlara uzun uzun sarılıyor. Müşterilerinin çoğunlukla 40 ile 70 yaş arasında erkekler olduğunu söyleyen Trevino mesleğini çok sevdiğini ifade ediyor.

Dokunma seanslarını işyerinin oturma odası ya da evlerin oturma odası gibi daha ortak alanlarda gerçekleştirdiğini söyleyen Trevino kendisinin sadece dokunma terapisi yaptığına insanları inandıramadığından dert yanıyor. “İnsanların kafasında eğer sarılma oluyorsa cinsel birliktelik de olacak gibi bir algı var ancak benim yaptığım iş sadece duygusal” diyen Trevino dokunmanın sağlıklı bir hayat için çok önemli olduğunu vurguluyor.

Trevino’ya giden kişiler seansını sadece sarılarak tamamlamak zorunda değil. Ona gidenler, el ele oturarak TV izleyebilir, oturup sohbet edebilir, dans edebilir ya da kaşık pozisyonunda sarılarak uzanabilir.

Pek çok insanın duygusal boşluğunun ona acı verdiğini söyleyen Trevino, bir çok insanı rahatlattığını söylüyor. 37 yaşındaki terapistin dokunma terapisine giden bir kişi Janet Travino’nun resmi internet sitesinde “Kendimi bir kadın tarafından hiç bu kadar kabul edilmiş hissetmemiştim” yazdı. Başka bir müşteri ise “Harika, Janet dinlendirici bir etkiye sahip” yorumu yaptı.

Janet Travino’nun verdiği bu hizmet ABD’de epey popüler oldu. ABD basınında çıkan haberlere sarılma terapisine epey ilgi var.

Kaynak: https://storia.me/tr/@Bergen/dunyanin-en-ilginc-meslegi-4eaqo4

Etiketler
Daha fazla göster

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: