GALERİ

Muhtemelen İlk Kez Duyacağınız Dünyanın En İlginç 7 Olayı

Bu bilgilere çok şaşıracaksınız! Dünyanın en ilginç olayları ve ölümlerine bir göz atalım…

Bu olaylar çok ilginç!

1. Boğulan olmadı diye parti yaptılar, aralarından biri boğuldu.

1985’de New Orleanslı cankurtaranlar o yıl şehrin havuzlarında hiç kimse boğulmadı diye parti verdiler. Partide aralarından biri çok ilginç bir şekilde boğuldu.

2. Gülmekten öldü!

1975’de İngiliz bir çift, televizyonda en sevdikleri programı izlerken adam yarım saat süren bir gülme krizi sonucu kalp krizi geçirerek öldü. Eşi cenazeden sonra programa mektup yazarak eşinin mutlu ölmesini sağladıkları için teşekkür etti.
 
3. Kola ve çivi ölümüne sebep oldu!

New Hampshire’de yaşayan 10 yaşında bir çocuk kolayı çiviyle açmak isterken hayatını kaybetti. Gaz basıncıyla fırlayan çivi çocuğun boğazına saplandı ve çocuk yaşamını yitirdi.

4. Bıraksınlar diye nefesini tuttu

1983’de mağazada hırsızlık yaparken yakalanan San Diegolu bir kadın polislere eğer onu bırakmazlarsa morarana kadar nefesini tutacağını söylemiş. Polisler bırakmayınca kadın ölünceye kadar nefesini tutmuş ve yaşamını yitirmiş.

5. LPG taktırınca arabasını kaybetti.

Belçika’da yaşayan türk iş adamı Uğur Ç. lüks arabasına LPG taktırmak isteyince 145 bin Euro’luk otomobili şirket tarafından elinden alındı.

6. Bekçi köpeği telefon yuttu.

Konya’nın bir ilçesindeki bekçi köpeği sahibinin telefonunu yuttu. Olay köpeğin karnından melodi sesi gelince anlaşıldı. Küçük bir telefon olduğu için operasyon görmeden dışkı yoluyla dışarı atıldı.

7. Sarhoş filler…

Hindistan’ın Assam eyaletinde pirinç birası içip sarhoş olan 12 fil 3 kişiyi ezerek öldürdü. Assam eyaletinde son 5 yılda filler en az 150 kişiyi ezerek öldürdü

kaynak : https://ofpof.com/merak/muhtemelen-ilk-kez-duyacaginiz-dunyanin-en-ilginc-7-olayi

Daha fazla göster

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: