EğlenceGALERİ

Yeni gelinlerin sunum terörü hız kesmeden sürüyor!

Yeni gelin olmak demek alışveriş demek… Genç kızların hayalini kurduğu tüm o sevimli şeyleri alabilme özgürlüğü demek. Ancak bilindiği üzere son dönemde bu tatlış detayların tadı kaçtı. Yeni gelinlerin göz yakan sunum çılgınlığı daha önce de yazılmıştı. Ancak şunu fark ettim bu çılgınlık hız kesmeden devam ediyor. Bunu bana düşündüren de Yemekteyiz programında gidilen evler oldu.

Programda yarışmacılar yemek yaptıktan sonra sunucu Onur bey sofrayı kuruyor. Ve yeni evlenmiş genç kadınların sofralarındaki çılgın renk uyumu epey dikkat çekiyor. Örneğin bir yarışmacının mutfağı, tencereleri, tavaları, çatal bıçakları, peçeteleri, rendesi, tuzlukları, her şeyi ama her şeyi pembeydi. Onur bey sofrayı kurmaya giderken genç kadın baya bir tembihte bulundu: ‘O pembe peçeteleri dizmeyi unutmayın Onur bey!’ Zaten evde pembe dışında bir renk olmadığı için Onur beyin pembe peçeteleri de unutmasına imkan yoktu Hayır sofra takımının renk uyumunu anlıyorum. Ancak mutfaktaki blendr’ın bile pembe olması bir tek bana mı garip geliyor?

Yemekteyiz’in başka bir bölümünde ise cart bir bebek mavisi TV ekranından gözlerimizi hedef alıyordu. Evdeki her şey yeni doğmuş erkek çocuğu odası renklerindeydi.

Programı izledikçe “Aa yeni gelinlerin sunum çılgınlığı vardı değil mi… Hala sürüyor mu ya?’ diye sordum. Ardından Facebok’taki sunumcu hanımlarımızın açık gruplarına girdim. Ne de göreyim… Sunum çılgınlığında çıta arşa çıkmış. Herkes yaratıcılıkta ve rüküşlükte tüm hünerlerini sergilemiş…

Ve şu fotoğrafını paylaştığım örnek artık bende son nokta oldu. Kreplerden tesettürlü bir Barbie bebek yapılmış! Krepten Barbie’ye başörtüsü yapılmış, kızcağıza kreplerden kabarık etek yapılmış! Bence gerçekten bunun ötesi olamaz. Peki sizce neden böyle? Neden sunum çılgınlığı geçici bir moda olarak zihinlerde yer etmedi? Neden hala zeytinlere tek tek sunum yapılıyor? Neden Tutku bisküvileri sandalyelerde oturuyor?

Kaynak: https://storia.me/tr/@Bergen/yeni-gelinlerin-sunum-teroru-puovo

Daha fazla göster

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: