Eğlence

53 lira hesap kitlenen adamın o parayı alabilmek için girdiği amansız mücadeleler

Donanım Haber’de takılan ölücülerin namını duydunuz di mi? Bu adamlar türlü fırsatları kovalayıp her türlü indirimin canına okurlar. Promosyon ıslak mendil bile olsa onu alabilmek, onlar için bir onur mücadelesidir.

Bu hikaye, bir Donanım Haber ölücüsünün 53 lira için verdiği mücadeleyi, ettiği kavgaları ve elde ettiği haklı zaferi anlatıyor.

Olayın kahramanı, kıyafet almaya giderken bir kafede liseden bir kız arkadaşını görmüş. ‘Aa naber nasılsın’ tarzı muhabbetlerden sonra demişler ki ‘Hadi bi çay kahve içelim’. Donanım Haberci kardeşimiz, lisedeki kız arkadaşı ve onun başka bir kız arkadaşı oturup sipariş vermişler. Çocuk çay söylemiş, kızlar kahve. Buraya kadar herhangi bir sıkıntı yok.

Kalkacakları zaman çocuk masaya 5 lira bırakacakken kızlar cüzdanlarını evde unuttuğunu söylemişler. Çocuğun keyfi kaçmış ama ‘2 kahve 1 çay ne kadar olur ki olsa olsa 15 liradır’ diyerek hesabı ödemeye gitmiş. Hesap bi gelmiş 53 lira. Meğer bizim bu kardeşimiz gelmeden önce de kızlar Waffle falan yemiş.

Bizim eleman sinirli sinirli kapıya çıkınca kız şunu demesin mi: “Dilara’nın annesi aradı gitmemiz lazım kusura bakma’. Ve o güzel kızlar, o güzel atlara binip gitmişler.

Sadece 1 çay içip 53 lira hesap ödeyen bir Donanım Haber ölücüsü bunun altında kalır mı sizce? Olayın devamına bakalım. Ekran görüntülerini sırayla koyuyorum.

Ödediği parayı almasını geçtim, adam bir de 62 lira kara geçmiş. Yemin ediyorum helal olsun.

(53 ödemiş. 25 Dilara’dan almış. 90 da elemandan)

Bu da olayın kaynağı: https://mobile.donanimhaber.com/kizlar-resmen-bana-hesap-odetip-kacti–131270142

https://storia.me/tr/@tuco/53-lira-hesap-kitlenen-3csbyo

Daha fazla göster

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: