GALERİ

Korkunç Kelimesinin Sözlükteki Anlamı Olan 7 Görüntü ve Arkasındaki Sır

Görünce adeta küçük dilinizi yutmanıza neden olacak aşırı korkutucu görüntüler ve o görüntülerin arkasındaki sır perdeleri.

1. Milyonlarca izlenme sayısına ulaşmış olan bu görüntü aslında Malezya’da yayınlanan bir reklam filmi

2. Brown Lady

Bu, en ünlü ve tartışmalı hayalet resimlerden biridir. Bu fotoğrafta “Kahverengi hanımefendi (Brown Lady)” olarak da bilinen Dorothy Walpole’ün göründüğüne inanılıyor. Kocası onu aldatmaktan şüphelenip onu hayat için Raynham Hall’a hapse attı. Dorothy’nin ölümünden sonra, onun hayaletini görmekle ilgili çok sayıda rapor var.

3. James Courtney ve Michael Meehan’ın yüzleri

Bu görüntü SS Watertown’da 1924 yılında çekildi. Suyun içindeki şey hakkında pek çok teori var, ancak tek bir delil bile mevcut değil. Onların trajik bir kazada öldü James Courtney ve Michael Meehan’ın yüzleri olduğuna inanılıyor.

4. Ufo fotoğrafı (mı?)

Bu fotoğraf 1962 yılında çekildi ve kimse sahte olduğunu kanıtlayamadı. 1978’de Merkezi İstihbarat Teşkilatı, ufo’larla ilgili yüzlerce belgeyi (Tanımlanamayan Uçan Nesneler) yasaklı hale getirdi. Bu fotoğraf diğer materyaller arasında bulundu.

5. Yalnız kadın, hayalet adam

1987 yılında İngiltere’de yer alan bir askeri üste çekilen bu fotoğrafta kadın arabada yalnız olduğunu söylemiş. Ancak fotoğrafa baktıktan sonra diyecek söz bulamamış.

6. Hayalet rahip

İngiltere’nin Kuzey Yorkshire bölgesinde yer alan Newby Kilisesinde çekilen bu fotoğraf her şeyi anlatıyor. Hayalet bir rahibin olduğu bu fotoğrafı araştıran bazı araştırmacılar o dönemde bu fotoğrafın montajlanamayacağını fotoğrafın gerçek olduğunu söylemiştir.

7. Paranormal kız

Japonya’da düzenlenen bir etkinlikte kameraya gülümseyen bu kız adeta kafasını 90 derece aşağı çevirirken yakalanmış. Kameraman görüntülerin gerçek olduğunu kızın kafasını döndürüp kameraya gülümsediğini iddia etti.

kaynak : https://ofpof.com/merak/korkunc-kelimesinin-sozlukteki-anlami-olan-7-goruntu-ve-arkasindaki-sir

Daha fazla göster

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: