GALERİ

Kılavuz Olma Niteliğindeki Bilgiler İle: Her Erkeğin Karakterini Ele Veren 8 Saç Stili

Kadınlar buraya çok dikkatli bakmalı! Çünkü size erkekleri, onlar ile konuşmadan çözmenize yardımcı olacak bir kılavuz getirdik!

İşte o saç stilleri ve anlamları…

1. Uzun saç…

Bu saça sahip erkek içinde bazı şeyleri aşmıştır. Fakat geleceğe dair plan yapmak zordur. Kendi hayatını bir rayına oturtamamış olması muhtemeldir. Farklı olduğunu düşünen, biraz egolu bir erkektir.

2. Kısa saç…

Bu her erkeğin harcı değildir. Saçı kısa olduğu halde yakışıklı olan erkek zaten yakışıklıdır. Üstelik bu saç, erkeğe özgüven de kazandırır. Bu erkek muhtemelen esprilidir. Sakalı da varsa, doğru adamı buldunuz hanımlar…

3. “Peki ya hiç yoksa?” dediğinizi duyar gibiyiz…

Kel erkek özgüveni diye bir şey daha önce duymuş muydunuz? Duymadıysanız duyun. Kel erkek kendine, başarısına, kariyerine ve kendine güvenir. Muhtemelen umursamazdır. Sorun çözme konusunda çok iyilerdir.

4. İkiye ayrılmış saç…

Bu tip erkekler hedeflerinden asla dönmez. Onları siz bile vazgeçirip farklı bir yola sokamazsınız. Onlar hayatlarını çoktan çizmişlerdir. Başarılıdırlar fakat bunu kimseyle paylaşmayacak kadar da bencildirler. Bu yolda ona eşlik edebilirsiniz fakat zor insanlardır. Bizden söylemesi…

5. Yana atılan saç…

Bakımlı erkeklerdir. Saçlarına ve kendilerine dikkat ederler. Fakat kalıcı bir aşk yaşayabilirler mi? Orası muamma. Çünkü geleceğe dair planları tam oturmuş değildir. Fakat onlar ile aşkı zirvede yaşayabilirsiniz. Yaşlandıklarında bile bakımlı olacaklardır.

6. Sadece üstte bulunan saç…

Karşınızda bir özgüven yığını görüyorsunuz. Yani görmelisiniz. Bu saç stilindeki bir adam tamamen özgüven ile bürünmüştür. Bu tip erkekler ile geleceğe dair plan kuramazsınız. Üstelik tişört üzerine blazer ceket giyiyorsa da biraz düşünün deriz. Pek güven vermeyen tiplerdir…

7. Üstten bağlama…

Karşınızda eleştiriye açık, daima pozitif bir adam duruyor. Bu tip stili gördüğünüz an erkeğin silüetine bakın. Silüeti düzgün ise bu erkek muhteşem bir erkektir. Ruhen de duygusallardır. Sadece kendinizi ona anlatın, göreceksiniz.

8. Son olarak dik saç tipi…

Havalı, korkusuz bir erkek görüyorsunuz. Daima dikkat çekmeye odaklanan bu erkekler, aşk adamlarıdır. Mantıklı düşünüp karar verirler. Onlara sadece dürüst olmalısınız. Muhtemelen yaşlandıkça saçları dökülecek ve bu havası sönecektir. İşte o zaman sadece aşık bir adam göreceksiniz.

kaynak : https://ofpof.com/merak/kilavuz-olma-niteligindeki-bilgiler-ile-her-erkegin-karakterini-ele-veren-8-sac-stili

Daha fazla göster

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: