GALERİ

8 Önemli Analiz İle: Burun Şeklinize Göre Nasıl Bir Karaktere Sahipsiniz?

 

1. Düğme burun

Düğme burun birçok kişi tarafından şirin olarak kabul edilir. Düğme burunlu insanlar genellikle oldukça yaratıcıdır ve inanılmaz bir hayal gücüne sahiptir. Sevecen, ilgili ve naziklerdir. Çok iyimser olmaları ile öne çıkarlar. Ama aynı zamanda duygusal ve kalitelilerdir.

2. Yunan burnu

Yunan burnu, dar burun delikleri ve mükemmel düz şekli ile bilinir. Yunan burunlu insanlar genellikle çok zeki, mantıklı ve güvenilirdir. Her zaman onlara güvenebilirsiniz.

3. Kalkık burun

Kalkık burnu olan insanlar genellikle çok iyimser, neşeli ve maceracıdır. Çok ilginç ve heyecan verici bir yaşam sürerler. Aynı zamanda arkadaşlarına ve ailesine çok bağlıdır, ne olursa olsun onları korumak için hazır bulunurlar.

4. Geniş burun

Geniş burunlu insanlar genellikle liderler olma eğilimindedir ve çok güçlü bir kişiliği vardır. Genellikle iş hayatında başarılı olurlar. Öte yandan nadiren sakin olurlar, çünkü fazla dik başlılardır ve çok çabuk sinirlenirler.

5. Etli burun

Bu insanlar hızlı düşünme ve hızlı karar verme eğilimindedir. Zaman harcamak istemedikleri için hızlı davranırlar.

6. Küçük kalkık burun

Çok iyi bir mizah duygusu vardır ve her zaman arkadaşlarını ve çevrelerindeki insanları eğlendirmek için hazır durumdadır.

7. Engebeli burun

Hayatta her şeyi kendisi yapmak ister. Liderleri takip eder fakat yol boyunca kendi kararları ile ilerler. Oldukça inatçıdır ve kimsenin ne düşündüğü umrunda değildir.

8. Kanca burun

Bu burna sahip insanların sanatsal yetenekleri vardır ve yaratıcı olma eğilimindedirler. Ayrıca çok güçlü bir iradeye sahiplerdir. Eğer bir şeyi yapmak isterlerse onları durdurmanın yolu yoktur.

kaynak : https://ofpof.com/merak/8-onemli-analiz-ile-burun-seklinize-gore-nasil-bir-karaktere-sahipsiniz

Daha fazla göster

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: