GALERİ

Bir Erkeğin Size Kayıtsız Şartsız “Aşık” Olduğunu Gösteren 7 Davranış

Erkekler ve kadınların duygularını farklı biçimlerde ifade etmeleri bir sır değildir. Gelin, aşık olan bir erkek neler yaparmış öğrenelim…

1. Gündelik şeyleri seninle yapmaktan hoşlanır

Sıkıcı ve zorunlu işler hayatımızın bir parçasıdır. Bankaya gitmek, faturayı ödemek ve yiyecek alışverişi yapmak gibi şeyleri seninle birlikte yapmaktan hoşlanıyorsa, “aşk kapıyı çalıyor” demektir.

2. Seni mutlu etmek için yemek yapar

Bir adam seni mutlu etmek için yemek yapıyorsa, bu şüphesiz aşktır. Erkekler için yemek yapmak kolay değildir ve bunu senin için yapıyorsa, doğru adamı buldun demektir!

3. Geziler planlar ve önemli tarihleri ​​asla unutmaz

Çoğu erkek, kendi kendine hareket etmeye alışmıştır ve maalesef kadınlar, her şeyi buna göre planlamak zorunda kalıyorlar. Ancak sevgililer bu gerçeği göz önünde bulundurur ve size harika sürprizler yaparlar.

4. O, her zaman güzel olduğunu düşünür

Birçok kadın, yüzünde lekeler olduğunu, göz altında halkalar oluştuğunu ve bunun gibi bir sürü güzelliğini etkileyen şeyler yaşadığını düşünür. sevgi dolu bir adam güzelliğiniz hakkında hiçbir şeyi dert etmez, çünkü o sizi görünüşünüz ile sevmez.

5. O, sizin için her şeyi feda etmeye hazırdır

Eğer planlarını sizi mutlu etmek için değiştirirse, bu gerçek sevginin bir işaretidir. Bunu yaparak, en büyük önceliğinin “siz” olduğunuzu gösterir.

6. Sevdikleriniz ve endişeleriniz için kavga eder

Tartışmalar sırasında, bir şey yüzünden hayal kırıklığına uğradığınızda veya kıskanç hissettiğinizde, bunu görmezden gelmeye çalışmaz. Bunun yerine, ilişkisine barış ve mutluluk getirmek için elinden gelen her şeyi yapar. Bunların hepsi, seni kaybetmek istemediği içindir.

7. Zayıf görünmekten korkmaz

kaynak : https://ofpof.com/merak/bir-erkegin-size-kayitsiz-sartsiz-asik-oldugunu-gosteren-7-davranis

Daha fazla göster

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: