Genel

Bitcoin bebek dünyaya geldi!

Bu tip haberler genelde ülkemizde olurdu ancak bu gelişme Kırım’da yaşandı. Bitcoin ile zengin olan Oleg yeni doğan bebeğini sanal para birimi ile adlandırdı.

Yeni doğan bebeğinin adını Bitcoin koydu!

Bitcoin adının geçtiği en ilginç gelişme Kırım’da yaşandı.Simferopol şehrinde yaşayan 31 yaşındaki Oleg, aile bağlarını ve finansal durumunu güçlendiren sanal para birimine şükranlarını sunmak için kısa bir süre önce dünyaya gelen oğluna Bitcoin adını verdi. Bu ilginç gelişme ise basında büyük ses getirdi.

Bununla yetinmek niyetinde olmayan Oleg, yakın gelecekte istedikleri çocukları için de isimleri şimdiden belirledi. Oleg, bir kızları olursa onun adını bir diğer sanal para birimi olan Dasha olacağını söyledi. Eğer bir sonraki çocukları erkek olursa, onun da adının dünyanın en yüksek değere sahip sanal para biriminin efsanevi yaratıcısı Satoshi olacağını söyledi. Oleg’in ilginç ada sahip bebeği ise 3 kg ağırlık ile sağlıklı bir şekilde dünyaya geldi.

Bu ilginç gelişmenin ardından dünya genelinde benzer haberlerin yayılıp yayılmayacağını ise merakla bekliyoruz. Bizlere de bebek için sağlıklı ve adını taşıdığı para birimi gibi yükselişe sahip bir hayat dilemek düşüyor.

kaynak : https://shiftdelete.net/bitcoin-bebek-dunyaya-geldi

Daha fazla göster

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: